FHU KRÓLEWSKI

Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi związane z tworzeniem ogrodzeń łupanych oraz barierek, balustrad i ogrodzeń z elementów kutych. Posiadamy duże doświadczenie praktyczne, nowoczesne zaplecze techniczne. W nasze realizacje wkładamy serce i kreatywność, co czyni je wyjątkowymi. Aby zagwarantować Państwu pełną satysfakcję stawiamy na sprawdzone materiały, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Posiadamy szeroki wachlarz przykładowych realizacji. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie naszych klientów.

OGRODZENIA ŁUPANE - System łupanych bloczków w różnych kształtach, wymiarach i bogatej gamie kolorystycznej, wytworzone z wysokiej jakości materiałów. Klasyczna i spójna forma ogrodzeń łupanych może być stosowana bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom czy ogród. Nowoczesność, trwałość, niepowtarzalność…

OGRODZENIA Z ELEMENTÓW KUTYCH, BARIERKI, BALUSTRADY, PORĘCZE - Nowoczesne formy kontra klasyka, prostota kontra przepych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby przedłużyć estetyczny wygląd elementów kutych, na życzenie klienta, poddawane są one procesowi cynkowania oraz malowania proszkowego. W trosce o Państwa wygodę montujemy również automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz domofony i videodomfony.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - Nasi specjaliści zaprojektują i wykonają łazienkę, która przełamie wszelkie konwenanse, salon który będzie wzbudzał zachwyt, kuchnię która stanie się inspiracją do tworzenia kulinarnych rozmaitości.

Jesteśmy firmą której szukasz. Zadzwoń, napisz. Gwarantujemy satysfakcję!