OGRODZENIA ŁUPANE

System łupanych bloczków w różnych kształtach, wymiarach i bogatej gamie kolorystycznej, wytworzone z wysokiej jakości materiałów. Klasyczna i spójna forma ogrodzeń łupanych może być stosowana bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom czy ogród. Nowoczesność, trwałość, niepowtarzalność… To idealnie dopasowane elementy wykonane w nowoczesnej technologii. System elementów łupanych pozwala na wykonanie ogrodzenia, elementów aranżacji ogrodu, budynku mieszkalnego czy gospodarczego. Elementy łupane cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Ogrodzenia z pustaka łupanego przypominają bloki łupanego kamienia w bogatym kolorystyce. Prosty i szybki montaż, efektywnie wyglądająca łupana faktura to zalety pozwalające na stworzenie naturalnego i zarazem nowoczesnego otoczenia naszego domu. Budować można same słupki ogrodzeniowe, podmurówki, pełne mury a także filary czy słupy podporowe. Gwarantujemy wysoką trwałość ogrodzeń zarówno w kwestii konstrukcyjnej, jak i kolorystycznej. Tworząc ogrodzenia łupane wykorzystujemy innowacyjny system fundamentów. W odróżnieniu od tradycyjnego fundamentu – system jest szybszy w wykonaniu, tańszy ale równie wytrzymały i skuteczny. Ogrodzenia z elementów łupanych świetnie komponują się ze schodami łupanymi – jednobryłowymi elementami, których zaletą jest ich gładka i duża powierzchnia, zapewniająca bezpieczeństwo oraz ułatwiająca zachowanie czystości. Z ogrodzeniami z elementów łupanych oraz schodami łupanymi świetnie komponuje się również nowoczesna dekoracyjna kostka brukowa oraz płyty tarasowe i pozostała galanteria w pełnej kompatybilnej z ogrodzeniami gamie kolorystycznej. FHU KRÓLEWSKI współpracuje z firmą brukarską PERFEKT-BRUK. Idealnymi wypełnieniami ogrodzeń łupanych są ogrodzenia z elementów kutych, które również znajdą Państwo w naszej ofercie.


OGRODZENIA Z ELEMENTÓW KUTYCH

Nowoczesne formy kontra klasyka, prostota kontra przepych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Państwu ogrodzenia kute, furtki, bramy uchylne oraz przesuwne. Projektujemy, wykonujemy i montujemy. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie realizacje tworzone są z najwyższej jakości materiałów. Wiedza, doświadczenie, dbałość o najmniejszy szczegół – to nasza dewiza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem. Posiadamy szeroki wachlarz przykładowych realizacji, jednakże zawsze staramy się spełnić marzenia naszych Klientów- dokładamy wszelkich starań, aby w pełni współpracować z Klientem - wspólnie projektujemy ogrodzenie, wsłuchujemy się w jego potrzeby. Na każdym etapie realizacji służymy pomocą, fachową poradą. Aby przedłużyć estetyczny wygląd elementów kutych, na życzenie Klienta, poddawane są one procesowi cynkowania oraz malowania proszkowego. W trosce o Państwa wygodę montujemy również domofony i videodomofony.

OGRODZENIA Z PŁYT BETONOWYCH

Niezwykle szybki, wygodny i niedrogi sposób na ogrodzenie naszych domów, działek rekreacyjnych, świetnie sprawdza się również w firmach. Produkowane z betonu o wysokiej wytrzymałości. Płoty pełne, ażurowe – ozdobne mają szkielet zbrojeniowy na całej powierzchni swojego kształtu. Słupki wytrzymują duże obciążenie – wszystko to sprawia, że są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie warunków atmosferycznych. Odznaczają się różnorodnością stylów i form oraz kształtów. Szeroka gama wzornictwa daje dużą możliwość dowolnego zestawiania ogrodzeń. Płoty betonowe pełne – montaż tego typu ogrodzeń wokół prywatnych posesji, działek rekreacyjnych, obiektów firmowych, powierzchni przemysłowych, lasów to gwarancja intymności, estetyki oraz bezpieczeństwa. Płoty ażurowe – szybki i wygodny sposób na grodzenie naszych domostw, ogródków działkowych czy działek rekreacyjnych. Montaż ażurowego ogrodzenia to gwarancja estetyki oraz zapewnienie dużej ilości nasłonecznienia obiektów. Szeroki wachlarz wzorów można w dowolny sposób dobierać i dopasowywać według naszych potrzeb i stylu.